Vana puitpõranda lihvimine tasub end ära

Vana puitpõrand, olgu see lihtne laudpõrand või peen parkettpõrand, väärib alati taastamist. Vaatame lähemalt, kuidas käib vana puitpõranda lihvimine, lakkimine või õlitamine ja kuidas kujuneb vana puitpõranda taastamise hind.

Loe lisaks

Kuidas luua kodukontor, mida sa armastad

Kodus töötamisel on palju eeliseid. Suurimaks peetakse ehk seda, et jääb ära see hommikune aeg, kus sa pead kuskile sõitma. Seejärel jääd nautima mõtet, et tööd saab teha oma kodu tagaaias lamamistoolil või toas teleka ees diivanil. Mõni aeg hiljem sa aga taipad, et sa pole sellisel moel kodus töötades kõige produktiivsem. Selleks tuleb luua see „õige“ töökoht, millel reegleid otseselt ei olegi. Küll aga saame jagada näpunäiteid, mis aitavad sinu kodukontoris produktiivsust tõsta.Loe lisaks

Kalasabamustriga parkett

Esimesed teadaolevad kalasabamustrid põrandatel pärinevad Rooma impeeriumist, kus neid kasutati eriti vastupidavate kivisillutiste rajamisel. Kalasabamustrilised puitpõrandad muutusid aga populaarseks 16. sajandi Prantsusmaal. See põrandakatte stiil on ehe klassika, sümboliseerides staatust ja elegantsi.


Loe lisaks

Tehtud töö - paneelmaja vannitoa remont Tallinnas

Kliendi tellimus

Vannitoa kapitaalremont 5-kordses paneelmajas Tallinnas. Varasem remont oli tehtud eelmise korteriomaniku poolt ning selle kohta täpsem info puudub.
Klient oli eelnevalt välja valinud keraamilised plaadid ja sanitaartehnika.

Ruumi mõõdud: põrandapinda 3,12 m2 ja seinapinda 16 m2.Loe lisaks

Arhiiv