Kuidas luua kodukontor, mida sa armastad

Kodus töötamisel on palju eeliseid. Suurimaks peetakse ehk seda, et jääb ära see hommikune aeg, kus sa pead kuskile sõitma. Seejärel jääd nautima mõtet, et tööd saab teha oma kodu tagaaias lamamistoolil või toas teleka ees diivanil. Mõni aeg hiljem sa aga taipad, et sa pole sellisel moel kodus töötades kõige produktiivsem. Selleks tuleb luua see „õige“ töökoht, millel reegleid otseselt ei olegi. Küll aga saame jagada näpunäiteid, mis aitavad sinu kodukontoris produktiivsust tõsta.Loe lisaks

Kalasabamustriga parkett

Esimesed teadaolevad kalasabamustrid põrandatel pärinevad Rooma impeeriumist, kus neid kasutati eriti vastupidavate kivisillutiste rajamisel. Kalasabamustrilised puitpõrandad muutusid aga populaarseks 16. sajandi Prantsusmaal. See põrandakatte stiil on ehe klassika, sümboliseerides staatust ja elegantsi.


Loe lisaks

Tehtud töö - paneelmaja vannitoa remont Tallinnas

Kliendi tellimus

Vannitoa kapitaalremont 5-kordses paneelmajas Tallinnas. Varasem remont oli tehtud eelmise korteriomaniku poolt ning selle kohta täpsem info puudub.
Klient oli eelnevalt välja valinud keraamilised plaadid ja sanitaartehnika.

Ruumi mõõdud: põrandapinda 3,12 m2 ja seinapinda 16 m2.Loe lisaks

Mis on LVT ja SPC põrandamaterjalid?

LVT (ingl. luxury vinyl tiles) on vinüül- ehk plastpõrandakate, mis on saadaval kas plankude või plaatidena. LVT on elastne, hea kriimustus- ja kulumiskindlusega ning hea niiskuskindlusega, sobides ka märgadesse ruumidesse.  

SPC (ingl. stone polymer core) on väliselt LVT sarnane toode, mille jäik vahekiht koosneb lubjakivist, PVC-st ja stabilisaatoritest. SPC on jäigem ja stabiilsem, võimaldades materjali paigaldada otse keraamilistest plaatidest põrandale. SPC on suurepärase temperatuuritaluvusega, võimaldades materjali paigaldada näiteks maast laeni akendega ruumidesse, kus põrandale langeb palju päikesekiirgust.Loe lisaks

Kõvendatud parkett

Kõvendatud parkett on uudse pulbertehnoloogia abil toodetud puitpõrand. Tavaparketist erineb see oma omaduste poolest: pulbertehnoloogia kasutus muudab naturaalse parketi pinna ligi 3 korda kõvemaks ning tulemuseks on suurepärase löögikindlusega naturaalsest puidust pind. Samuti on kõvendatud parkett niiskuskindlam ja stabiilsem, võimaldades toota suuremate mõõtmetega põrandalaudu ning paigaldada suuri põrandapindu ilma täiendava liikumisvuugita.

Loe lisaks

Arhiiv