Sauna ja duširuumi kapitaalremont

"Oleme oma uue saunaga megarahul! Saunum-i keris ületas ka kõik ootused. Kütmine on nüüd paar klikki, temperatuuri saab näha ekraanil - teretulemast 21. sajandisse!!
Leil on väga hea ja tõepoolest, reklaam on väga aus - ei ole peavalu, õhk on hea ja jalad ei külmeta saunalaval istudes :D Igatahes meie pere on rahul! 
Seega meie poolt suur aitäh! Jagame hea meelega edasi kontakte ja kui meil veel mõni ümberehituse plaan tekib, siis teame, kellega ühendust võtta :)."

Kristiina 

Toa remont

"Oleme väga rahul. Päringule saabus vastus kiiresti ja lähenemine oli professionaalne. Kokkulepetest peeti kinni, tööga alustati ja lõpetati kokkulepte kohaselt. Meeldis asjaolu, et igal tööpäeva lõpul tegi maaler enda järel toa puhtaks, seega oli remont tolmuvaba ja nii puhas kui vähegi võimalik. Igati tip-top töö ja hea tulemus. Oleme rahul."

Ross

Valgustite paigaldus

"Jäime väga rahule teie meistri ja teostatud töödega, väga professionaalne. Kindlasti kasutame teie teenust tulevikus ja soovitame ka sõpradele."

Madis 


Vannitoa ja duširuumi remont

"Vana sauna ümberehitus vannitoaks oli meie jaoks alles algus, kuid andis kindlustunde ja teadmise, et ka ülejäänud kodu põhjalikud remonditööd anname kerge südamega Kristjani ja tema tiimi headesse kätesse. Silm puhkab meisterlikult tehtud tööd vaadates!"

Ingrid


Vannitoa remont

"Tellisime vannitoa plaatimise ja maalritööd ning oleme tulemusega väga rahul! Töö teostati täpselt, puhtalt ja ilusti ajaraamides. Töid teostanud meister oli väga detailne ja remonditav ruum oli alati organiseeritud ning ehitustarvikud hoolsasti päeva lõpuks ära pandud. Midagi ei jäetud niisama vedelema ja objekt oli koguaeg puhas. Ka mitmed ehitusvaldkonnas tegelevad sõbrad on plaatimistööde täpsust kiitnud. Aitäh! Hea meel, et teid valisime."

Helena

Korteri remont

"Suured tänud. Jäime teie teenuse ja töödega väga rahule. Võtan selle kokku nii, et mul on olnud ehitustega omajagu negatiivset kogemust, kuid teiega koostöö on kindlasti väga positiivne kogemus. Jätkake kindlasti sellist kliendikeskset lähenemist, väga hea on selline tihe kommunikatsioon, et räägite, suhtelete, teete ettepanekuid, mõtlete kaasa. Kindlasti soovitan teid, kui keegi küsib."

Raigo

Põranda ja liistude paigaldus

"Tellisime põranda ja liistude paigalduse. Töö sujus kiirelt, lõpptulemus ilus ja jäime väga rahule, soovitame."

Toomas

Vannitoa remont

"Meie oleme vaimustuses, Teie firma teenindus oli suurepärane, lõpptulemusega oleme väga rahul! Meile meeldis professionaalne konsultatsioon ja arukas probleemide lahendus."

Maria


Maalritööd ja tapeetimine

"Meie juures töö tehtud, oleme väga rahul! Tänan sujuva asjaajamise ja hea koostöö eest!"

Kristiina


Vannitoa remont

"Väga vastutulelikud professionaalid.

Seoses koroona viiruse ja eelmise ehitaja poolt lõpetamata vannitoa remondile oli ääretult keeruline leida kedagi, kes töö lõpuni viiks. Meistrid olid nõus töö lõpuni viima ja tegid seda väga professionaalselt olles paindlikud, alati andsid töö progressist piltide/kõnede/meilide teel teada. Kui oli küsimusi või ettepanekuid, kõik sai selgeks räägitud ilma ühegi probleemita. Töö oli kiire ja jäime tulemusega ülirahule.

Suur suur aitäh teile. Julgen soojalt soovitada, kui otsite head professionaali oma vannitoa remondiks."

Reelika

Maalritööd

"Jäime kõigega väga, väga rahule: alustades meilivahetusest, lõpetades ääretult professionaalse tööga ning kõik, mis sinna vahele jäi. Kõik oli tõepoolest suurepärane, töö korralik ja kiire. Meie poolt veelkord suured tänusõnad meisterile, kes igal päeval lubatud kellaajal kohal oli ning oma tööd särasilmselt ja südamega tegi. Hea meelega soovitame teid kõigile sõpradele ja tuttavatele, kellel samuti peaks remont ees ootama. Ning võin üsna kindlalt väita, et pöördume ka järgmisel korral abi saamiseks just Teie poole. Tänan veelkord ja üks väike, peagi viie aastaseks saav, neiu on oma uue toa üle veel eriti rõõmus."

Liina


Plaatimistööd

"Teenusega jäime rahule. Arvestades, et meil oli vaja kiirelt remont ära teha, siis saime kiiresti asjadega alustatud ning ka lõpetatud. Meeldis, et arutati omavahel kõik tegevused enne tööde alustamist läbi ning töö tulemustega hoiti meid koguaeg kursis."

Sören


Vannitoa remont

"Mulle väga meeldib. Teie poolt pakutud lae lahendus andis tõesti hea aktsendi sellele ruumile. Töö kvaliteediga olen ka üldises plaanis väga rahul. Kogu protsess tervikuna oli väga hea - meeldis, et sain kiiresti vastused oma küsimustele ja et töö käigus tuli teie poolt ettepanekuid uuteks lahendusteks (põranda tasapinnal duššikabiin, must lagi ja stuudio stiilis valgustid näiteks)."

Kristi

Vannitoa remont

"They were so helpful, responsible, and professional. Super recommended.

We were kind of in trouble before them. There was a tiler who threatened us in the middle of the construction saying pay money right away or he's gonna leave. We paid, and he left. The bath room was half broken in this Corona situation.

In general, nobody wants to take over someone's job, but these guys were kind enough to take it.

The tiler who came and installed everything, didn't speak English much, but project manager supported translation. Recommended for English speaker who is trying to find a good tiler in Tallinn.

The price was a bit higher than the lowest offer, but I bet I should have asked them from the begining.

The work was so fast, and perfect. Everyday, they sent us pictures of the progress. It really relieved me, because the tiler before didn't do anything when I came home in one week (well, the washer and the toilet was taken outside) And they responded very quickly. This also added peace in my mind. Without any trouble the construction was finished

It's really hard to find a good tiler. Literally, I asked around 10 tilers, but I'm sure we met right people.
If you don't want to lose your money and time, and get stressed out, don't get lured by low prices.
They are trustworthy professionals, and you should be lucky if you can find their schedule."

Yasuhiro

Põranda lihvimine ning õlitamine. Tapeedi eemaldus ning seinte värvimine.

"Minu arvates on töö väga kenasti tehtud. Eraldi tahaksin rõhutada, et nii tööd teostanud meistrite kui Teiega on olnud meeldiv suhelda, vajalik info on õigeaegselt käes ja tööaegadest on kinni peetud. Hea suhtlus on igatahes väga meeldiv ja ütleks, et ka erandlik minu kogemuse põhjal."

Aigi

Värvimis- ja tapeetimistöö.

"Töö sai tehtud kiiresti ja korralikult, mul on ainult kiidusõnad öelda!"

Kätlin

Plaatimistöö köögis.

"Suur tänu teile ja teie profile meistrile suurepärase tulemuse eest!!"

Inga

Köögi remont 

"Viimistlustööd ilusti ja kvaliteetselt tehtud. Kiire ja lihtne suhtlus ja asjaajamine. Keerulisemate tööde/ erilahenduste võrdlemisi oskuslik lahendamine ja hea lõpptulemus. Oma sõnast peetakse kinni. st ilmutakse kohale lubatud ajavahemikus ja plaanide muutumisel antakse sellest ka teada."

Diana

Vannitoa remont  

„Lõpptulemus on ilus ja kõik külalised on ka väga vaimustatud!" 

Toomas

Vannitoa remont 

"Meie oleme väga rahul vannitoaga, see on kogu pere lemmik ruum nüüd. Töö ilus ja korralik:) Pole millegi kallal nuriseda. Väga meeldiv meister ja kindlasti soovitaks teid teistelegi ja arvatavasti on meil endalgi tulevikus teie abi mujal korteri remondis vaja."

Katre


Vannitoa remont 

"Sain enne tööde alustamist piisavalt palju infot selle kohta, mida on võimalik teha ja mida mitte. Minu üllatuseks oli peaaegu kõik (tänu osavale meistrile) ühel või teisel viisil teostatav. Arvestati minu soovidega, pakuti lahendusi, kuidas soovitut paremini realiseerida. Hindamatu abi meistri poolt, kes mõtles kaasa, mitte ei teinud töid kuidagiviisi ära ja juhtis tähelepanu asjadele, mis lisaks minu soovitule vajaks tegemist. Eriline tänu selle eest, et meister ei pidanud paljuks remondivõhikust kliendile asju lahti seletada. Lisaväärtuseks ka see, et aidati suuremõõduliste esemete kohaletoimetamisel. 
Tulemus sai ilus ja kvaliteetne, suur tänu!"

Katrin

Maalritööd

"Oli väga positiivne kogemus, töö sai tehtud kiiremini, kui oli lubatud, hästi hoolikalt tehtud ja kõik väikesed palved, mis mul olid, võeti arvesse. Kindlasti soovitan kõigile ja kui endal kunagi veel vaja abi maalritöödel, siis tean kelle juurde pöörduda :)"


Kaidi


Korteri remont

"Kristjan and his team were fantastic: I was kept up-to-date on the works on a regular basis including with photos via email and phone calls. The quality of the works is fantastic - the paint finish is smooth and clean, electrics and lights safe and sound, and floors polished and oiled to a high level. The team also went above and beyond in advising me on a few unexpected issues that came up to make sure they could complete the works to a high, safe standard - for example, replacing the electrical fuse box as it was faulty and plastering walls that had not been painted properly in the past. Kristjan was also patient with me - as I am quite new to renovating - and also accommodating when I added extra requests to my original brief. Thanks so much to the team for their fantastic work at my apartment!"


Hannah


Valgustite paigaldus


"Kõik sai tehtud ja rohkemgi veel. Tänan, et saatsite väga professionaalse ja hoolsa meistrimehe!"

Kadi


Köögi, duširuumi ja vannitoa remont

"Oleme tehtud töödega väga rahul. Firma ei surunud oma tahtmist peale, vaid pakkus oma lahendusi, samas aktsepteerides meie seisukohti. Tööd valmisid õigeaegselt ja need on tehtud meie soove arvestades ning kvaliteetselt. Firma tegi ka lisatöid, mis ei olnud otseselt hinnapakkumises, kuid mis olid hea lõpptulemuse saavutamiseks hädavajalikud. Samuti tuldi meile vastu ja suheldi tellitud kaupa toovate kullerite ning teiste samal objektil samaaegselt toimetavate ettevõtetega. 
Töömehed olid sõbralikud professionaalid´, jäit tunne, et mehed teavad, mida räägivad ja teevad."

Sven