Vannitoa remont

"Meie oleme vaimustuses, Teie firma teenindus oli suurepärane, lõpptulemusega oleme väga rahul! Meile meeldis professionaalne konsultatsioon ja arukas probleemide lahendus."

Maria


Vannitoa remont

"Väga vastutulelikud professionaalid.

Seoses koroona viiruse ja eelmise ehitaja poolt lõpetamata vannitoa remondile oli ääretult keeruline leida kedagi, kes töö lõpuni viiks. Meistrid olid nõus töö lõpuni viima ja tegid seda väga professionaalselt olles paindlikud, alati andsid töö progressist piltide/kõnede/meilide teel teada. Kui oli küsimusi või ettepanekuid, kõik sai selgeks räägitud ilma ühegi probleemita. Töö oli kiire ja jäime tulemusega ülirahule.

Suur suur aitäh teile. Julgen soojalt soovitada, kui otsite head professionaali oma vannitoa remondiks."

Reelika


Vannitoa remont

"They were so helpful, responsible, and professional. Super recommended.

We were kind of in trouble before them. There was a tiler who threatened us in the middle of the construction saying pay money right away or he's gonna leave. We paid, and he left. The bath room was half broken in this Corona situation.

In general, nobody wants to take over someone's job, but these guys were kind enough to take it.

The tiler who came and installed everything, didn't speak English much, but project manager supported translation. Recommended for English speaker who is trying to find a good tiler in Tallinn.

The price was a bit higher than the lowest offer, but I bet I should have asked them from the begining.

The work was so fast, and perfect. Everyday, they sent us pictures of the progress. It really relieved me, because the tiler before didn't do anything when I came home in one week (well, the washer and the toilet was taken outside) And they responded very quickly. This also added peace in my mind. Without any trouble the construction was finished

It's really hard to find a good tiler. Literally, I asked around 10 tilers, but I'm sure we met right people.
If you don't want to lose your money and time, and get stressed out, don't get lured by low prices.
They are trustworthy professionals, and you should be lucky if you can find their schedule."

Yasuhiro

Põranda lihvimine ning õlitamine. Tapeedi eemaldus ning seinte värvimine.

"Minu arvates on töö väga kenasti tehtud. Eraldi tahaksin rõhutada, et nii tööd teostanud meistrite kui Teiega on olnud meeldiv suhelda, vajalik info on õigeaegselt käes ja tööaegadest on kinni peetud. Hea suhtlus on igatahes väga meeldiv ja ütleks, et ka erandlik minu kogemuse põhjal."

Aigi

Värvimis- ja tapeetimistöö.

"
Töö sai tehtud kiiresti ja korralikult, mul on ainult kiidusõnad öelda!"

Kätlin

Plaatimistöö köögis.

"Suur tänu teile ja teie profile meistrile suurepärase tulemuse eest!!"

Inga

Köögi remont 

"Viimistlustööd ilusti ja kvaliteetselt tehtud. Kiire ja lihtne suhtlus ja asjaajamine. Keerulisemate tööde/ erilahenduste võrdlemisi oskuslik lahendamine ja hea lõpptulemus. Oma sõnast peetakse kinni. st ilmutakse kohale lubatud ajavahemikus ja plaanide muutumisel antakse sellest ka teada."

Diana

Vannitoa remont  

„Lõpptulemus on ilus ja kõik külalised on ka väga vaimustatud!" 

Toomas

Vannitoa remont 

"Meie oleme väga rahul vannitoaga, see on kogu pere lemmik ruum nüüd. Töö ilus ja korralik:) Pole millegi kallal nuriseda. Väga meeldiv meister ja kindlasti soovitaks teid teistelegi ja arvatavasti on meil endalgi tulevikus teie abi mujal korteri remondis vaja."

Katre


Vannitoa remont

"Mulle väga meeldib. Teie poolt pakutud lae lahendus andis tõesti hea aktsendi sellele ruumile. Töö kvaliteediga olen ka üldises plaanis väga rahul. Kogu protsess tervikuna oli väga hea - meeldis, et sain kiiresti vastused oma küsimustele ja et töö käigus tuli teie poolt ettepanekuid uuteks lahendusteks (põranda tasapinnal duššikabiin, must lagi ja stuudio stiilis valgustid näiteks)."

Kristi